Všetky kategórie

Novinky

Domov> Továrenské video > Novinky

Technické výhody baterky

Čas: 2022-05-30 Počet zobrazení: 57

Irídiová platinová zátka horáka

Stredová elektróda využíva prvú ultrajemnú zliatinu irídia s priemerom 0.6 mm na svete pre vysoký výkon a platinový hrot sa používa na zem

elektródy pre ešte dlhšiu životnosť.

1

Tento produkt používa stredovú elektródu zo zliatiny irídia s priemerom 0.6 mm. Väčšia stredová elektróda znamená väčší chladiaci účinok a horšiu zápalnosť. Na druhej strane, irídiové stredové elektródy s priemerom 0.6 mm majú extrémne malý chladiaci účinok, čím sa znižuje zlyhávanie zapaľovania a zabezpečuje sa dobrá zápalnosť, základná funkcia zapaľovacej sviečky.

Taktiež, pretože taxíky používajú ako palivo skvapalnený ropný plyn (LPG), veľká elektróda zvyšuje požadované napätie, a pretože to kladie väčšie zaťaženie na zapaľovací systém, ovplyvňuje to životnosť vozidla. So svojou 0.6 mm stredovou elektródou, ktorá udržuje požadované napätie nízke, možno povedať, že irídium platinová sviečka Torch je vhodná pre autá.

2

Platinový tip

Použitie uzemňovacej elektródy s platinovým koncom na dosiahnutie vysokovýkonnej prevádzky a dlhej životnosti.

Bol použitý platinový hrot, ktorý má dlhú históriu používania v platinových zástrčkách. Výrazným riadením opotrebovania elektródy sme dosiahli úroveň životnosti rovnajúcu sa platinovým zástrčkám.

Vysokopevnostný izolátor

Použitie vysokopevnostného izolátora špeciálne navrhnutého pre taxíky.

Použitím vysokopevnostného keramického izolátora pre LPG motory sa dosiahlo 20% zvýšenie pevnosti oproti bežným izolantom.

Vylepšený kilometrový výkon

Nižšia spotreba paliva so stredovou elektródou s priemerom 0.6 mm.

Dokonca aj počas voľnobehu, keď je ľahké zhoršiť zapaľovanie, irídium platinová sviečka ITorch znižuje nesprávne iskrenie a stabilizuje voľnobežné otáčky. Výsledkom je tichší motor a lepšia spotreba paliva.

3

Vylepšené zrýchlenie

Vďaka stálej zápalnosti sa výrazne zlepšuje výkon zrýchlenia.

Irídiová platinová zástrčka horáka vďaka svojej irídiovej strednej elektróde s priemerom 0.6 mm dosiahla vysoký výkon zapaľovania a nízke napätie iskry na úrovniach, ktoré boli doteraz nevídané. Z tohto dôvodu dochádza k menšiemu vynechávaniu zážihu pri vysokom napätí iskry a menšiemu vynechávaniu zážihu v podmienkach, kde je ťažké zapaľovanie, čo umožňuje prevádzku s vysokou úrovňou odozvy za rôznych podmienok. V dôsledku toho sa zlepšilo zrýchlenie.

4

Vynikajúca trvanlivosť

Realizácia vynikajúcej životnosti a odolnosti s platinovými uzemňovacími elektródami.

Privarením platinového hrotu k uzemňovacej elektróde bolo opotrebovanie irídiovej platinovej zástrčky Torch do značnej miery kontrolované. Okrem výkonu pri zrýchlení sa životnosť a odolnosť tejto zástrčky zvýšila na životnosť platinovej zástrčky.

*Z výsledkov testov sledovania taxi. Objem výfukových plynov bol z väčšej časti 2000 ccm.

*Výdrž sa bude líšiť v závislosti od jazdných podmienok.

*Životnosť irídium platinovej zástrčky Torch bude závisieť od prevádzkových podmienok a vozidla, na ktorom je nainštalovaná. (Životnosť sa môže skrátiť v závislosti od systému zapaľovania vozidla.)

*Odporúčaný čas pred výmenou nie je niečo, čo sa musí dodržiavať, aby sa zaručila kvalita.

*Uvedené údaje pochádzajú z interných štúdií. Tiež tu uvedené „bežná zástrčka“ a „platinová zástrčka“ sú produkty TORCH.

5

Zavolajte nám DNES a získajte BEZPLATNÚ cenovú ponuku
+ 86 731 - 84830658

spätná väzba