Všetky kategórie

Q & A

 • Čo je to RFI?

  Odpoveď: Rádiofrekvenčné rušenie (RFI) alebo elektrický „hluk“ je spôsobený zapaľovacími systémami, alternátormi, motormi stieračov atď., ale systém zapaľovania spôsobuje najsilnejšie „hluky“ a zahŕňajú široký rozsah frekvencií. Tento hluk môže spôsobiť interferenciu s prevádzkou rádií, elektronických komponentov, systémov vstrekovania paliva, hĺbkomerov a iných citlivých elektronických zariadení. Rezistorové sviečky, vodiče a kryty zapaľovacích sviečok sa používajú ako systém potlačenia RFI na zníženie tohto hluku.


 • Sú drôty horáka 8 mm?

  Odpoveď: Drôty horákov sa vyrábajú podľa špecifických rozmerov vodičov OEM. Väčšina káblov horáka má 7 mm, zatiaľ čo aplikácie Toyota majú priemer 5 mm. Väčšina 8 mm drôtov na trhu s náhradnými dielmi poskytuje iba dodatočnú izoláciu a nezvyšuje elektrické možnosti systému zapaľovania.


 • Sú súpravy káblov horáka univerzálne?

  Odpoveď: Súpravy drôtov horákov sa vyrábajú na zákazku podľa presných rozmerov aplikácie. Neexistujú žiadne univerzálne sady. Okrem toho je každý jednotlivý kábel horáka označený konkrétnym číslom valca pre prakticky bezpečnú inštaláciu.


 • Čo je to drôt s premenlivým rozstupom?

  Odpoveď: Horák používa vodič s premenlivým rozstupom na vytvorenie odporu potrebného na filtrovanie RFI vytvoreného prevádzkovým zapaľovacím systémom. Systém s premenlivým rozstupom strieda pevne navinutý a voľne navinutý medený drôt okolo stredu zástrčkového drôtu, aby sa vytvorilo magnetické pole, čím sa vytvorí potrebný odpor so zlomkom impedancie, ktorá sa nachádza v súprave drôtov s pevným uhlíkovým jadrom.


Sme tu pre vás!

Vaše pripomienky a otázky pomohli spoločnosti Torch vyrábať kvalitné diely. Pomôžte nám urobiť budúce roky ešte lepšími.

Pošlite nám svoje otázky o Torch a my vám pomôžeme nájsť odpovede. Zaujímajú nás aj vaše skúsenosti s Torchom. Dajte nám svoje návrhy na našu webovú stránku a/alebo produkty, alebo dokonca zdieľajte svoj obľúbený príbeh Torch.

Zavolajte nám DNES a získajte BEZPLATNÚ cenovú ponuku
+ 86 731 - 84830658

spätná väzba