Všetky kategórie

Q & A

 • Aká je funkcia brzdových doštičiek?

  Odpoveď: Princíp činnosti brzdového systému je spôsobený trením. Trenie medzi brzdovým obložením a brzdovým kotúčom a pneumatikou a zemou sa využíva na premenu kinetickej energie vozidla na tepelnú energiu po trení a vozidlo sa zastaví.


 • Koľko hodín zvyčajne beží na brzdové doštičky?

  Odpoveď: Všeobecne povedané, pri použití 40,000 60,000 až 100,000 XNUMX kilometrov sa odporúča, aby zákazníci vymenili brzdové doštičky, ale niektoré brzdové doštičky sú stále dobré aj po viac ako XNUMX XNUMX kilometroch. Preto je dôležitý výber dobrých brzdových doštičiek.


 • Kedy treba vymeniť nové brzdové doštičky?

  Odpoveď: Na zaistenie bezpečnosti sa odporúča vymeniť trecí materiál, keď je hrúbka menšia ako 6 mm, a musí sa vymeniť, keď je hrúbka menšia ako 3 mm. (Mimochodom, nové brzdové doštičky majú zvyčajne 1.5 cm) .


 • Prečo by sme mali robiť, ak brzdové doštičky vydávajú abnormálne zvuky?

  Odpoveď: Toľko problémov spôsobí, že brzdové doštičky budú vydávať abnormálne zvuky

  Ak sú v brzdovom obložení nečistoty alebo problémy s vodou, ktoré spôsobujú abnormálny stav (napríklad: dažďová voda), mali by sme vyčistiť brzdové doštičky alebo vymeniť brzdové doštičky za nové.

  Je potrebná pravidelná kontrola brzdového systému.


 • Čo máme robiť, ak sa spustí alarm brzdových doštičiek?

  Odpoveď: Mali by sme vymeniť nové brzdové doštičky skôr, ako sa spustí alarm, ak je alarm, mali by sme zastaviť jazdu a skontrolovať brzdový systém.


 • Ktorý zo vzorcov je najlepší?

  A: Čo sa týka výkonnostného indexu bezpečného brzdenia brzdových doštičiek, všetky tieto štyri vzorce sú vynikajúce.

  Z hľadiska bezpečnosti, hospodárnosti a životného prostredia je keramika lepšia ako polokovy a polokovy sú lepšie ako nízke kovy


 • Aká je výhoda kovových brzdových doštičiek?

  Kovové brzdové doštičky sú súčasťou Low-metal, Semi-metal.

  Vodiči orientovaní na výkon uprednostňujú kovové brzdové doštičky, pretože ponúkajú lepší brzdný výkon v oveľa širšom rozsahu teplôt a podmienok.

  Pretože kovy sú tak dobrým vodičom tepla, majú tendenciu odolávať väčšiemu teplu a zároveň pomáhajú brzdovým systémom rýchlejšie sa ochladzovať.


 • Aká je výhoda keramických brzdových doštičiek?

  Hladina hluku: Keramické brzdové doštičky sú veľmi tiché a pri použití bŕzd nevytvárajú takmer žiadny zvuk navyše.

  Zvyšky opotrebovania: V porovnaní s organickými brzdovými doštičkami majú keramické brzdové doštičky tendenciu produkovať menej prachu a iných častíc v priebehu času, keď sa opotrebúvajú.

  Teplota a jazdné podmienky: V porovnaní s organickými brzdovými doštičkami môžu byť keramické brzdové doštičky spoľahlivejšie v širšom rozsahu teplôt a jazdných podmienok.

  Priateľský k životnému prostrediu


 • Aké druhy receptúr sú dostupné pre brzdové doštičky horáka?

  K dispozícii sú keramické brzdové doštičky, nízkokovové brzdové doštičky, polokovové brzdové doštičky a karbónové keramické brzdové doštičky atď.


 • Aké sú hlavné časti brzdového obloženia?

  Odpoveď: Brzdové doštičky sa vo všeobecnosti skladajú z oceľových dosiek, tepelnej izolácie, tlmiča a trecieho materiálu.


Sme tu pre vás!

Vaše pripomienky a otázky pomohli spoločnosti Torch vyrábať kvalitné diely. Pomôžte nám urobiť budúce roky ešte lepšími.

Pošlite nám svoje otázky o Torch a my vám pomôžeme nájsť odpovede. Zaujímajú nás aj vaše skúsenosti s Torchom. Dajte nám svoje návrhy na našu webovú stránku a/alebo produkty, alebo dokonca zdieľajte svoj obľúbený príbeh Torch.

Zavolajte nám DNES a získajte BEZPLATNÚ cenovú ponuku
+ 86 731 - 84830658

spätná väzba